Sky Star Registry jest pierwszym w Polsce oficjalnym rejestrem gwiazd. Oferujemy produkty w doskonałej jakości, na światowym poziomie, w przystępnej cenie. Klienci są dla nas najważniejsi dla tego staramy się zapewniać pierwszorzędną obsługę klienta oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z Was.

Przede wszystkim jakość!
W naszych praduktach stawiamy przede wszystkim na jakość. Zaoptarujemy się u najlepszych Polskich dostawców. Nasze Certyfikaty, Sky Charty oraz Astrozdjęcia wywołujemy na papierze fotograficznym - a nie jak zagraniczne firmy na zwykłym papierze, zapewnia to doskonałą trwałość, co umożliwia cieszenie się z otrzymanych prezentów przez długie lata.
Najniższa Cena na rynku
Gwiezdny Certyfikat Sky Chart Informacje o gwiadach oraz konstelacji Cena Zestawu* Cena Zestawu*
(Certyfikat obramowany)
Sky Star Registry 99zł 149zł
International Star Registry 287zł 504zł
Name A Star Live 307zł 401zł
Global Star Registry 408zł N/A
*) Cena zawiera koszty wysyłki. Ceny zestawów zagranicznych zostały obliczone przyjmując kurs wymienny dolara do złotego na poziomie 3.46 zł/$.

Jak widać, cenowo Sky Star Registry jest nie do pobicia. Nasze zestawy są tańsze nawet o 80% od ich zagranicznych odpowiedników!

Jeśli nadal nie jesteś pewny zobacz opinie innych klientów na nasz temat.

Wybierając Sky Star Registry, możesz mieć pewność osiągnięcia satysfakcji z naszych produktów, a twoi najbliźsi otrzymają niepowtarzalny prezent w najlepszej cenie. Zapraszamy oraz życzymy udanych zakupów!

Team Sky Star Registry
Nasi Partnerzy
pomysł na prezent

2008 Copyrighted by Sky Star Registry Team, www.gwiezdnyprezent.pl, Poland