Czy kupuje gwiazdę?
Czy mogę zwrócić produkt?
Czym jest Sky star registry?
Czym są konstelacje?
Czy mogę zamówić duplikat mojego certyfikatu?
Czym są katalogi gwiazd?
Czy moja gwiazda będzie rozpoznawalna?
Czy będę mógł zobaczyć moją gwiazdę?
Czy będę w stanie zobaczyć konstelację?
Co jeżeli zrobiłem literówkę w certyfikacie i potrzebuję drugiego?
Czy pieniądze idą na jakieś dobroczynne cele, jeżeli tak to na jakie?
Jakie są możliwości płacenia?
Ile kosztuje wysyłka?
Kiedy dotrze moje zamówienie?
Dlaczego zadajecie sobie tyle trudu ze sklepem internetowym zamiast zwykłego sklepu w centrum handlowym?
Czy sprzedajecie dane osobowe firmom reklamowym?

Q: Czy kupuje gwiazdę?
A: Nie. Nie posiadamy gwiazd, są one dobrem wspólnym więc nie możemy ich sprzedawać. Nasza usługa jest jak adopcja. Gwiazda łączy się z kimś bliskim. Jest czymś co możesz wskazać i wiedzieć, że tam gdzieś daleko jest coś wyjątkowego dla ciebie, jednak bez posiadania prawa własności do tej rzeczy.

Q: Czy mogę zwrócić produkt?
A: Tak. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony możesz zwrócić produkt i otrzymać pełny zwrot w przeciągu 10 dni od zakupu. Chcemy by nasi klienci docenili prezenty i byli szczęśliwi, jeśli nie my także nie jesteśmy zadowoleni.

Q: Czym jest Sky Star Registry?
Nazwanie Gwiazdy jest unikalnym prezentem, który dostarcza Ci możliwość nazwania jednej lub więcej gwiazd z bilionów gwiazd we wszechświecie. Dostarczymy Ci m.in. spersonalizowany certyfikat noszący wybrane imię.

Q: Czym są konstelacje?
A: Astronomowie podzielili niebo na tereny, które widać z Ziemi, tak by można było stworzyć sferyczną mapę wszechświata. Do tej pory nazwano 88 konstelacji.

Q: Czy mogę zamówić duplikat mojego certyfikatu?
A: Oczywiście. Wydrukujemy Twój certyfikat, jeśli będziesz chciał dodatkowo oprawimy w ramkę i wyślemy na podany adres. Proszę skontaktuj się z nami mailowo, a będziemy mogli pomóc.

Q: Czym są katalogi gwiazd?
A: Przez wieki astronomowie stworzyli wiele katalogów gwiazd. Odnosili się do gwiazd za pomocą liczb i koordynatów. Nasz katalog odnosi się do nazw gwiazd - nazw wybranych przez Ciebie - i dlatego jest bardziej prywatnym prezentem niż naukowym katalogiem.

Q: Czy moja gwiazda będzie rozpoznawalna?
A: Nazywanie gwiazd jest raczej symbolicznym niż naukowym prezentem. Nasz katalog nie jest używany przez naukową społeczność. Astronomowie odnoszą się do gwiazd tylko za pomocą katalogowych numerów i koordynatów.

Q: Czy będę mógł zobaczyć moją gwiazdę?
A: Tylko garść gwiazd jest widoczna gołym okiem. Większość gwiazd w naszym rejestrze jest poza zasięgiem oka. Żeby je zobaczyć będziesz prawdopodobnie potrzebował teleskopu.

Q: Czy będę w stanie zobaczyć konstelację?
A: Tak, będziesz w stanie zobaczyć konstelacje gołym okiem. Oczywiście, niektóre konstelacje są łatwiejsze do zobaczenia niż inne. To jak długo konstelacja jest widoczna zależy od lokacji konstelacji we wszechświecie i części świata, z której patrzysz w niebo.

Q:Co jeżeli zrobiłem literówkę w certyfikacie i potrzebuję drugiego?
A: Proszę się z nami skontaktować i poprosić o ponowne wydrukowanie. Będziemy zadowoleni mogąc nanieść poprawki i wydrukować nowy certyfikat dla Ciebie bez dodatkowych kosztów.

Q: Czy pieniądze idą na jakieś dobroczynne cele, jeśli tak to na jakie?
A: Tak, zobowiązujemy się przkazywać 5% naszego zysku na Fundację Dziecięce Fantazje. O naszej działalności charytatywnej możesz się dowiedzieć więcej tutaj.

Q: Jakie są możliwości płacenia?
A: Oferowanymi przez nas możliwościami zapłaty za nasze produkty jest wpłata pieniędzy na nasze konto bankowe, zapłata za pobraniem lub szybka płątność internetowa(za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl). Serwis Dotpay.pl oferuje Państwu możliwość zapłaty kartą kredytową, systemami transakcji internetowych(np. PayPal) oraz realizacji przelewów natychmiastowych(np. Multitransfer).

Q: Ile kosztuje wysyłka?
A: Wysyłka Pocztą Priorytetową jest teraz całkowicie darmowa! Jeśli jednak bardzo zależy Ci na czasie, możesz wybrać opcję wysyłki Kurierem, która jest dodatkowo płatna(około 20zł). Zestaw E-mailowy dostarczymy oczywiście za darmo.

Q: Kiedy dotrze moje zamówienie?
A: Z naszej strony zobowiązujemy się realizować Państwa zamówienia w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli wybrałeś opcję płatności na konto bankowe, kluczowa jest data zaksięgowania płatności na naszym rachunku. Reszta uzależniona jest już od wybranego przez Państwa sposobu wysyłki. Najpopularniejsza wysyłka pocztą priorytetową dotrze do Państwa po 2-3 dniach roboczych, natomiast przesyłka kurierem na następny dzień roboczy.

Q: Dlaczego zadajecie sobie tyle trudu ze sklepem internetowym zamiast zwykłego sklepu w centrum handlowym?
A: Dzięki dystrybucji przez Internet nasi klienci nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów, które musielibyśmy dodać przy innym rodzaju sprzedaży. Staramy się by ceny były jak najniższe. Wspaniały prezent, Wspaniała cen, Wspaniała usługa!

Q: Czy sprzedajecie dane osobowe firmom reklamowym?
A: Nie, za wszelką cenę chronimy prywatności naszych klientów.
Wybierz jeden z naszych zestawów i nazwij Twoją własną gwiazdę!
Nasi Partnerzy
pomysł na prezent

2008 Copyrighted by Sky Star Registry Team, www.gwiezdnyprezent.pl, Poland