Sklep internetowy Gwiezdnyprezent.pl, dostępny pod adresem www.gwiezdnyprezent.pl, prowadzony jest przez firmę MGD, wpisaną przez Prezydenta m.st. Warszawy do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 484803. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Pokorna 2. Firma zarejestrowana jest pod numerem NIP: 113-26-93-905, Regon: 141742070.
 1. Dane osobowe naszych klientów są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy i nie są udostępniane firmom w celach marketingowych.

 2. SKY STAR REGISTRY może przeprowadzić ankietę opartą na zbiorze klientów w celach informacyjnych. Udział w takiej ankiecie jest dobrowolny.

 3. Nazwanie gwiazdy przez Sky Star Registry nie jest rozpoznawalne przez międzynarodowe oraz naukowe organizacje. Wybrana przez klienta nazwa gwiazdy jest wpisywana wyłącznie do rejestru gwiazd Sky Star Registry.

 4. Nazwa gwiazdy podana przez klienta znajduje się w bazie danych Sky Star Registry, każda gwiazda jest nazywana w bazie tylko i wyłącznie jeden raz.

 5. Wszystkie ceny podane na stronie gwiezdnyprezent.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 6. Towar zamówiony dostarczany jest według ustaleń na stronie.

 7. Możliwe są następujące formy płatności:
  Dotpay - szybki przelew internetowy, karta kredytowa, PayPal. Płatność realizowana za pomocą bezpiecznych kanałów za pośrednictwem łącz SSL o rozszerzonej walidacji.
  Za pobraniem - gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego.
  Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana. Płatność za towar może być dokonana na nasz rachunek bankowy 31 1140 2017 0000 4002 0952 9761.

 8. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-4 dni, firmą kurierską - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. Gwiezdnyprezent.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

 9. Sky Star Registry zastrzega sobie zmianę koloru oraz wzoru ramek na zdjęcia, bez wcześniejszego powiadamiania klienta.

 10. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271) kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru. W przypadku zwrotu towaru Kupujący zobowiązany jest poinformować o zamiarze odstąpienia od umowy Sprzedającego.

 11. W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego w terminie do 14 dni roboczych od daty powtórnego przyjęcia towaru przez Sprzedającego.

 12. Postanowienia końcowe.

 13. Regulamin określa zasady zakupów na Gwiezdnyprezent.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 14. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie i obowiązuje przez czas nieoznaczony.

 15. Podmiot prowadzący sklep zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

 16. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania (zamieszczenia) w sklepie internetowym, w związku z czym Klient jest zobowiązany do bieżącej weryfikacji jego postanowień.

 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową zastosowanie mieć będą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Wybierz jeden z naszych zestawów i nazwij Twoją własną gwiazdę!

2008 Copyrighted by Sky Star Registry Team, www.gwiezdnyprezent.pl, Poland