Zestawy Standardowe

Zestawy Okolicznościowe
Dla noworodka

Inne
System Binarny jest w zasadzie parą dwóch gwiazd, orbitujących wokół siebie od milionów, a nawet miliardów lat. W większości przypadków obie gwiazdy uformowały się w tym samym czasie ze skondensowaniej chmury międzygwiezdnej materii. Systemy binarne są dość popularne we Wszechświecie, naukowcy uważają, że nawet co piąta gwiazda jest częscią jakiegoś systemu binarnego. Najjaśniejsza gwiazda na niebie, Syriusz, tak naprawde także jest gwiazdą podwójną.

Jeżeli szukasz prezentu na rocznicę dla twoich rodziców, na ślub znajomych lub prezentu dla ukochanej Ci osoby bądź najlepszgo przyjaciela, gwiazda podwójna to właśnie to czego szukasz! Gwiazdy w systemie binarnym będą się nawzajem okrążać przez okres, który w porównaniu z życiem jednej osoby jest wiecznością! Z tą myślą na sercu, wręcz ten prezent ukochanej osobie...

Każdy z naszych zestawów związanych z systemem binarnym zawiera:
  • Spersonalizowany Gweizdny Certyfikat, na którym podane są nazwy, data rejestracji oraz koordynaty obu gwiazd z Systemu Binarnego, jak też dedykacja dla odbiorcy prezentu.
  • Ponadto obie gwiazdy z systemu binarnego zostaną wpisane do oficjanego rejestru gwiazd, Sky Star Registry.

Zachęcamy do wybrania jednego z zestawów z menu po lewej stornie, z opcją systemu binarnego, która dostępna jest dla każdego z naszych zestawów.
(Niektóre zestawy jak np. Zestaw Ślubny z założenia jest zestawem z gwiazdą podwójną)


2008 Copyrighted by Sky Star Registry Team, www.gwiezdnyprezent.pl, Poland